SEDEV Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı Video Konferans ile Düzenlendi.

26.12.2020 tarihinde, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Asıl ve Yedek üyelerimizin katılımı ile bir video konferans toplantısı gerçekleştirdik. Başkanımız Sayın Tamer TOPAL’ ın moderatörlüğün de yapılan toplantıda, Covid 19’ un mesleğimiz ve Türk Sigorta Sektörüne etkileri değerlendirilmiş olup, gündeme ait konular görüşülmüştür.

Denetim Kurulu Üyemiz, aynı zamanda TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi üyesi Sayın Adem İREN Sigorta Bilgi Merkezi SBM üzerinden yapılmakta olan sıralı eksper atamalarının önemine değinerek SBM süreçleri hakkında bilgiler verdi. Her bir meslektaşımızın sürece sahip çıkmasının mesleğimizin geleceği açısından önemine değindi.

Vakıf olarak yapılabilecek Eğitimler ve Etkinlikler hakkında görüşülmüş olup, toplantıda sonunda serbest görüşler, yeni yıl tebrik ve temenni mesajları dinlenerek toplantımız sonlandırılmıştır.

Bu vesile ile tüm meslektaşlarımızın, ülkemizin ve tüm dünyanın yeni yılını en içten dileklerimizle kutlar, sağlıklı ve huzur içerisinde nice mutlu yıllar geçirmeyi temenni ederiz.

İlgili Fotoğraflar