İstanbul Tarihi Yarımada Turu ve Boğaz Turu Eşliğinde İftar Yemeği

Vakfımız tarafında Sportif Etkinlikler çerçevesinde, birlikteliğimizi pekiştirmek ve dayanışmamızı arttırmak amacıyla değerli meslektaşlarımız, ailelerimiz ve ofis çalışanlarımız ile birlikte 30 Mart 2024 Cumartesi günü profesyonel rehber eşliğinde İstanbul Tarihi Yarımada turu ve sonrasında muhteşem İstanbul Boğazı turu esnasında teknede iftar yemeği organizasyonu gerçekleştirildi.
 
Meslektaşlarımızın aileleri ve ofis çalışanları ile sosyal ortamlarda da bir araya gelmesinin birlikteliğimize sağlayacağı katkıyı göstermeyi hedefleyen organizasyon hedefine tam olarak ulaşmıştır.
 
Sabah 11:00’da Topkapı Sarayı önünde rehber ile buluşularak Topkapı Sarayı ziyareti ile program başlamış oldu. İsteğe bağlı olarak Harem ziyaret edildi. Yerebatan Sarnıcı ve daha sonrasında Sultanahmet Camii ziyareti ile Tarihi Yarımada turumuzu bitirmiş bulunduk. İftar yemeği organizasyonu için saat 18:00’da Karaköy Şehir Hatları İskelesi’nden tekne kalkmış olup boğaz turu eşliğinde iftarlar yapıldı. Teknede semazen gösterisi misafirlere sergilendi. Saat 22:30 civarında tekne karaya yaklaştı ve organizasyonumuz son buldu.
 
Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emekleri bulunan Yönetim Kurulumuza, katılan tüm eksperlerimize, ailelerine ve ofis çalışanlarına teşekkür ederiz.
 
Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı
                        Yönetim Kurulu

İlgili Fotoğraflar