Motosiklet Tanıtım, Sürüş ve Hasar Uygulama Bilgilendirmesi Yapıldı

Honda Türkiye tarafından; Mutluhan Honda Servisinin destekleri ve Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği (TÜSED), Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı (SEDEV) işbirliği ile sigorta eksperi meslektaşlarımıza yönelik motosiklet tanıtım, sürüş teknikleri ve hasar uygulamaları bilgilendirmesi yapılmıştır.

Ayrı gruplar halinde, 4 gün yapılan organizasyon meslektaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşmiştir. Bilgilendirme içeriğinde öncelikte Motosiklet tanıtımı ve hasar uygulamaları eğitimi verilmiş olup, sonrasında motosiklet sürüş teknikleri eğitimi verilerek meslektaşlarımız motosiklet sürüşü yapmışlardır.

Bilgilendirme sonunda Honda Türkiye ve Mutluhan Honda yetkililerine plaket takdim edilmiştir.

Organizasyonda emeği geçen Honda Türkiye’ den Sayın Refik Can EROSKAY, Sayın Baybars AROMA, Sayın Batuhan Utku YILMAZ, Sayın Selim ERGEÇER, Sayın Zafer YANGIN ve Sayın Orkun Ayhan BAŞUSTAOĞLU’ ya Mutluhan Honda’ dan Sayın Murat MUTLU ve Sayın Mesut YILDIZ’ a, tüm yetkililere, Dernek ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerimize ve katılım gösteren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği (TÜSED)                                     Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı (SEDEV)
                    Yönetim Kurulu                                                                                    Yönetim Kurulu

İlgili Fotoğraflar