15 Nisan 2023 Cumartesi Bursa Tarihi yerler Gezisi ve İftar Yemeği Organizasyonu Yapıldı.

Vakfımız tarafında Sportif Etkinlikler dahilinde, tertip edilen Tarihi Yerler Gezisi ve İftar Yemeği etkinliğimiz meslektaşlarımız ve aileleri ile birlikte 15 Nisan 2023 Cumartesi günü Bursa’ da gerçekleştirilmiştir.

Meslektaşlarımızın aileleri ile sosyal ortamlarda da bir araya gelmesinin birlikteliğimize sağlayacağı katkıyı göstermeyi hedefleyen organizasyon hedefine tam olarak ulaşmıştır. Sabah 08:00 da otobüsle başlayan gezimiz, Bursa’ya ulaştıktan sonra sırasıyla; Emir Sultan, Yeşil Türbe ve Camiisi, Ulu Camii, Koza Han, Kapalı çarşı, Tophane, Osmangazi ve Orhangazi  Türbeleri, Panoromik Bursa, Karagöz Müzesi, Süleyman Çelebi ve 1. Murad Külliyesi gezilmiştir. Sonrasında daha önceden rezervasyon yaptırılan 650 yıllık Uluçınar restauranta iftar yapılmak için gidilmiştir.

Meslektaşlarımız ve aileleri ile birlikte gezimiz neşe içerisinde tamamlanmış olup böyle organizasyonların tekrarlanması gerektiği konuşulmuştur.

Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emekleri bulunan Yönetim Kurulumuza, katılan tüm eksperlerimize ve ailelerine mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı
                   Yönetim Kurulu

İlgili Fotoğraflar